Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, içeriklerin izinsiz kopyalanması dahil Tüm Hakkı Saklıdır.
logo
logo

SÜTÇÜLER İLÇESİ İNCİDERE KÖYÜ

Sütçüler ilçesi incidere köyümüz için bilgi giremedik üzgünüz, eğer bize yardımcı olmak isterseniz, melih@yesilsutculer.com adresine mail atabilirsiniz.

 

One thought on “SÜTÇÜLER İLÇESİ İNCİDERE KÖYÜ”

  1. İNCİDERE
    BATI AKDENİZ”DE BULUNAN ISPARTA’NIN SÜTÇÜLER İLÇESİNE BAĞLI BATI TOROSLARIN BAŞLANGICINDA ETEĞİNDE BULUNAN DAĞLAR ARASİNDA YEŞİLLİKLER İÇİNDE ETRAFINA CAN VEREN KAYNAK SULARIYLA GÜZEL DOĞASIYLA PİKNİK ALANLARI KEKLİK VE BİR ÇOK KUŞ ÇEŞİDİ AVCILARIN GELİPTE HAYRAN KALDIĞI GEYİKLER ÇEŞİTLİ ŞİFALI AROMALI KEKİKLERİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN ETRAFINDAKİLER VE GÖRENLERİ KENDİNE HARAN BIRAKAN İNCİDERE MERKEZE ISPARTA’YA YÜZ KUSUR KM VE İLÇE MERKEZİNE YAKLAŞIK 50 KM’DİR YAKLAŞIK 200 HANELİ ŞİRİNCE BİR KÖY. TARİHİ ÇOK ESKİLERE DAYANAN MAHALLELERİ TAHTALI, KÖSEKÖY, KOCAOSMANLAR.ÖREN, MAHALLESİ İLE BİR BÜTÜNDÜR HALKI ÇİFTÇİLİKLE, HAYVANCILIKLA, ÇOBANCILIKLA ,AMELELİKLE,GEÇİMİNİ SAĞLAYAN HALKI BİRLİK NEŞE İCİNDE SAYGI SEVGİ HOŞGÖRÜ İÇİNDE YAŞAYAN MÜTEVAZİ BİR KÖYDÜR. TOTA YAYLASI, HACI ELLEZ DAĞI, KOYUN YOLU BURUNCA, KEL KÖYÜ KATIR DAŞI. ASAR HARMANI, TARİHİ HÖYÜK VE ÖREN YERLERİDİR.
    KÖYÜMÜZ ‘DE TURUÇGİLLR FAMİLYASI HARİÇ HER ŞEY YETİŞİR. MÜKEMMEL BİR İKLİMİ VARDIR.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir